PES 2010 İNDİR

Pes 2010 demo indirPes 2010 demo şu geçirdiğimiz Eylül ayının ortalarında çıktı. Herkesin merakla beklediği futbol harikası beklentileri karşılama adına büyük çalışma yaptığını demo sürümyle kanıtladı. Mutlak önde olduğu oyunun gerçekçiliğine zeka geliştirici etkinlikleri de katmış durumda. Futbolcu face leri diğer serilerinde olmadığı şekilde gerçeğe yakınlaşmış. Pes 2010 demo indirenlerin karşısına İspanya’dan Barceleno ve İngiltere’den Liverpool gibi dünyanın önemli 2 takımı yerleştirilmiş. Ülke bazında ise Fransa, İspanya ve Almanya ülkeleri bulunuyor.
Devamını oku…
Pes 2010 Tanıtım Videosu
Pes 2010 çıkmadan oyuna bağımlı olanlar takibini sürdürüyor. Bizlerde sizin için gelişmeleri takip etmekteyiz. Konami tarafından yayınlanan Pes 2010 tanıtım videosunu şimdi sizlere sunalım istedik. Memnun kalacağınızı düşündüğümüz görüntüleri gördüğünüzde bu sene pes 2010 serisinin bambaşka olacağını heralde sizlerde kestirebileceksiniz. Lafı kısa kesiyor ve sizi görüntülerle baş başa bırakıyoruz.
Devamını oku…
Pes 2010 Sistem Gereksinimleri
Pes 2010 Sistem Gereksinimlerini öğrenme çabasında olduğunuzu biliyoruz. Bizde bu hususta takibimizi sürdürüyor ve üretici firma olan Konami’nin açıklamalarının takip ediyoruz. Pes 2010 çıkmadan kısa süre önce bu tür bilgilerin gün ışığına çıkacağını düşünüyor ve sizleri en kısa sürede bilgilendireceğimizi teyit ediyoruz. Tahmini bilgileri sunacak olursak
Devamını oku…
Pes 2010 Bambaşka Bir şekilde Geliyor
Pes 2010 tahmini Ekim 2009 gibi piyasaya çıkacak. Oyunun yapımcı firması Konami yaptığı açıklamalarla bizleri heyecanlandırmaktadır. Yepyeni bir oluşum içerisine girdiğini ve kalitesinin üzerine çokşey katacağını bildiriyor. Pes 2010 serisinde futbola müdahele 2009 serisinin çok üstünde artttırılacak gibi görünüyor. Zaten bu alanda lider olan pes yeni serisinde tescilli liderlik elde edecek gibi. Fifa’nin pes serisine olan üstünlüğü oyun anlamından çok grafik olarak oluyor. Ancak Konami bu alanda da bir devrim yapıp Fifa’yı kenara itecek gibi.
Devamını oku…
Pes 2010 Kapak Futbolcusu Messi ile Geliyor
pes 2010
Devamını oku…
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 Sonraki > Sona Git >>
Sonuçlar 1 – 21 Toplam: 22

Anketler

Pro Evolution Soccer’in Hangi Sürümünü Oynuyorsunuz?

Kimler Sitede

Şuanda 29 misafir bağlı

 

Advertisements
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: