GTA VİCE CİTY BEDAVA İNDİR

GTA Vice City indir

 

Rock Star firmasının 2003 yapımı olan GTA vice city gta üçten sonraki macera depolu bir oyun oyunun diğer sürümlerinde de olduğu gibi bu sürümünde de miami bölgesinde tommy ile bir çeteye hizmet ediyoruz hırsızlık adam öldürme çete çökertme gibi ayak işleri yapıyoruz tabi ki polisler bize problem çıkaracaktır ama oda oyunun vazgeçilmezlerinden. Oyunda çetelerle çatışıyoruz. 2003 yılının en iyi oyunu olan isteklerin üzerini veren grafik ve tasarımı güzel bir oyundur.Gta vice city indirip oynamaya değer bir oyun unutmayın adamınız tommy sizleri bekliyor

 

 

Rock Star firmasının yine dopdolu yine macera depolu her şeyiyle mükemmel 2003 yapımı bir oyunla karşılarımızda. Tüm dünyada beğenilen gta serisi 1, 2, 3 derken şimdide vice city oyunuyla beğeni topluyor. GTA ları gta yapan özellik bir çok oyun seçeneğini bir arada vermesi bu sebep dendir ki oyun rekorlar kırıyor şimdi gelelim Gta Vice City ye siz bu oyunda miami bölgesine meydan okuyacaksınız.

 

Karakteriniz ise Tommy olacak. Tommy ile çeteleri çökertiyoruz hırsızlık yapıyoruz sonucunda para kazanıyoruz tabi ki biz bir çete üyesiyiz bizim üst kadememizdekiler bizi yönetiyorlar. Bizlerde onların isteklerini yerine getiriyoruz. Çete üyesi olmamızdandır ki polisler hiç peşimizi bırakmıyor suç işleyince yıldızları parlatınca anında tanklar helikopterler polis araçları motorlu yunuslar hemen peşimizde kendimizi korumak için para kazanıp silahçıdan silah alıyoruz silahlar arasında tornavida satır balta vb. silahlarda bulunmakta zaten taramalı bozuka pistol kanas gibi silahlar her zamanki gibi mevcut. GTa Vice city indirip oynayacakları çok aksiyonlu dakikalar beklediği aşikar.

 

Oyunda istediğimiz arabaya binebiliyoruz yani gasp edebiliyoruz teknelere de binebiliyoruz denizde tabi ki denize düşmeme şartı ile denize düşünce boğuluyoruz motor sürebiliyoruz sokakta ki kişiler üzerinde güç denemesi yapabiliyoruz kısacası belirli koşullar içerisinde özgür olduğumuz bir oyun çok keyifli bir oyun rock starın güzel oyunlar serisine eklediği bir oyun miami çetesi beklemez sizde beklemeyin tommy ide bekletmeyin hemen indirip oynamanızı tavsiye ederim. GTA Vice city indirmek isteyenler için sistem gereksinimlerini de belirtelim.

Bilgisayar İşlemci İsteği: P2 233mhz.

Bilgisayar Ram isteği: 64 mb bellek

Bilgisayar Ekran Kartı isteği: 3d Hızlandırma etkisi yapan ekran kartı

Bilgisayar İşletim sistem isteği: Windows 95 ve üzeri uygun.

Bilgisayar Boş Alan İsteği: 200 mb sabit disk boş alan

 

 

GTA Sürümü: GTA Vice city

GTA Vice city indir

GTA Boyutu: – mb

Advertisements
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: